Chata Kopanina

Na koloběžce i na lodi

Chcete si někdy o víkendu nebo za jakéholkoliv jiného slunného dne pestrý sportovní den? Rádi bychom Vám nabídli širokou škálu možností z okolí řeky Jizery.

Jedna z mnoha variant zní takto:

Ráno zaparkujte auto v Dolánkách u Turnova. Nechejte se vyvést první linkou mikrobusu na Kopaninu, kde si před cestou můžete koupit nanuk nebo si na cestu koupit colu nebo sprite. Zde na vás již čekají koloběžky připravené pro sjezd do údolí. Vyberte proto jednu z několika možných tras a vyjeďte na cestu na Žlutou plovárnu. Na plovárně si vyzvedněte loď a vyražte směr Dolánky po proudu řeky Jizery. Po pár kilometrech se můžete zastavit v Penzionu v Křížkách na oběd, jelikož vám to časově výjde akorát na dobu, kdy od rána určitě již budete mít hlad. Po obědě vás čeká ještě 1,5 hodiny pohodové plavby po řece než dorazíte do cílových Dolánek, kde loď odevzdáte a vaše auto zde na vás čeká připraveno.

Pro hladký průběh celého výletu doporučujeme zejména v letních měsících mít vše zamluveno a dohodnuto dopředu. Koloběžky pro sjezd si můžete rezervovat zde a lodě pro plavbu po Jizeře zamluvíte zde.

Jelikož nabízíme komplexní služby v oblasti celého Maloskalska, tak je variant samozřejmě více. Stačí si jen vybrat pro vás vhodnou a můžete vyrazit. Nevíte si rady a chcete si nechat poradit? Kontaktujte nás elektronicky na info@sundiskfamily.cz nebo nám zavolejte na číslo +420 775 580 388 a s výběrem vám pomůžeme.

Otevírací doba:

červen - září   PO – NE 10:00 - 18:00
květen, říjen   SO – NE 10:00 - 18:00
Ostatní dny po telefonické dohodě.

Novinky

 

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: