Chata Kopanina

Sjezdy

Půjčovna koloběžek SUNDISK Family

Láká vás vyrazit z vrcholu kopce po krásné nové asfaltce do údolí řeky Jizery a vychutnávat si při tom pohledy na Český ráj kolem vás? Pak určitě vyzkoušejte sjezdy na koloběžce z Kopaniny! Jedno startovní místo ale hned tři cílové destinace - vrátit koloběžku můžete kdekoliv. Navíc vás vždy dovezeme zpět nahoru na Kopaninu!

V červnu 2015 pro vás otevřeme Chatu Kopanina a kromě infocentra a občerstvení se můžete těšit i na značené sjezdy do údolí řeky Jizery s možností nechat se odvézt mikrobusem zpět nahoru.

1) Zaparkujte přímo na Kopanině

Váš vůz můžete zaparkovat přímo u Chaty Kopanina. Zapůjčíte si u nás koloběžku a vydáte se po značených trasách k Infocentru na Malé Skále u centrálního parkoviště, Penzionu Křížky nebo do Kempu Dolánky. Zde koloběžku odevzdáte a pokud už nemáte sílu na pěší cestu zpět, necháte se vyvézt naším mikrobusem zpět na Kopaninu.

2) Zaparkujte v Kempu Dolánky!

Kemp Dolánky je ideálním místem pro start vašeho výletu. Zaparkujete vyrazíte na blízkou autobusovou zastávku, nebo se necháte odvést naším mikrobusem přímo k Chatě Kopanina. Zde si vyberete oblíbenou trasu, půjčíte si koloběžku z naší půjčovny a vyrážíte na výlet! Dolů, zpět do Kempu Dolánky můžete buď přímo přes Frýdštejn (40min), nebo přes Malou Skálu a pak po Greenway Jizera - krásném rovinatém úseku. Trasu si takto můžete spestřit změnou dopravního prostředku! Na Malé Skále si na Žluté plovárně vyměníte koloběžku za loď a pokračujete až do Kempu Dolánky po vodě. (2 hod) :-)

3) Parkujte u našeho Infocentra na Malé Skále u centrálního parkoviště

U hlavního parkoviště na Malé Skále se nachází naše Infocentrum. Zaparkujete, občerstvíte se a počkáte na náš mikrobus, který vás vyveze přímo na vrchol Kopanina. Zde vybíráte koloběžku a trasu pro sjezd a vydáváte se na romantický výlet. Koloběžku opět vracíte v infocentru a pokračujete ve vašem programu.

*****NÁŠ TIP:

Zaparkujte auto v Kempu v Dolánkách, odkud se nechejte vyvést na Kopaninu mikrobusem. Odsud zvolte jednu z tras vedoucích na Žlutou plovárnu, kde po vaší předchozí rezervaci na vás již budou čekat připravené kanoe či rafty. Po proudu Jizery splujte do Penzionu v Křížkách, kde si můžete dát obědovou přestávku a poté opět nasednout do lodí a výlet dopádlovat až do Dolánek, kde vše zanecháte a vaše zde zaparkované auto na vás již čeká.

Otevírací doba:

červen - září   PO – NE 10:00 - 18:00
květen, říjen   SO – NE 10:00 - 18:00
Ostatní dny po telefonické dohodě.

Novinky

 

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: