Chata Kopanina

Chata Kopanina

Myslivecká chata Kopanina u legendární rozhledny znovu otevřena

S hrdostí oznamujeme, že se po letech chátrání otevřela Chata Kopanina. Původně myslivecká chata se nachází na stejnojmenném vrchu Kopanina nedaleko Malé Skály v obci Pulečný. Několik let uzavřená a zdevastovaná chata se otevřela v červnu 2015.

Pohled na Chatu Kopanina červenec 2015

Půjčovna koloběžek Malá Skála - Kopanina

Chata Kopanina se stala dalším přírůstkem do SUNDISK Family - sítě základen a služeb pro návštěvníky Českého ráje - Libereckého kraje. Objekt a okolní pozemky prošly základní rekonstrukcí nutnou pro znovuotevření infocentra, bufetu s letní zahrádkou a sociálního zařízení. Již od června slouží Kopanina jako TOP základna pro sjezdy na koloběžkách v Českém ráji.

Výlety a sjezdy na koloběžkách

Výlety na koloběžkách z vrchu Kopanina do údolí řeky Jizery patří již nyní k oblíbeným aktivitám návštěvníků Maloskalska. V kombinaci s našimi dalšími službami si však užijete ještě více zábavy a odnesete si nové zážitky.

Na koloběžce z naší půjčovny si vyberete dvě hlavní cílové destinace a hned sedm tras:

Trasy vedoucí na Malou Skálu - Žlutou plovárnu nebo Infocentrum Maloskalsko, kde můžete přesednout na loď (kanoi či raft) a pokračovat po řece Jizeře do nedalekých Dolánek. Sjíždět ale můžete také přes Hrad Frýdštejn do Kempu Dolánky a odtud pak pokračovat zpět na Malou Skálu po cyklostezce Greenway Jizera.

Kromě těchto dvou hlavních sběrných míst lze koloběžky vrátit také v našich ostatních základnách na Greenway Jizera: v Penzionu Křížky, v Infocentru Maloskalsko na centrálním maloskalském parkovišti nebo v naší další partnerské pobočce v Líšném.

Klikněte pro zvětšení mapy základen a tras SUNDISK Family

Občerstvení a infocentrum

Na Chatě Kopanina se budete moci před sjezdem občerstvit. Nabízíme něco malého k snědku a různé druhy nápojů. Specialitou je již nyní zmrzlinový pohár, kde si vyberete až z osmi druhů zmrzliny! 

Chcete zaparkovat auto v Dolánkách kam se poté dopravíte kombinací sjezdu na Malou Skálu a splutí na lodi po řece Jizeře do Dolánek a nevíte jak se dostat nahoru? Využijte dopravu našim zbrusu novým minibusem, který se řídí jistým jízdním řádem, tudíž si výlet můžete přesně naplánovat a nemusíte "pouze" doufat.

Těšíme se na vás v naší půjčovně a doufáme, že se vám tato letošní novinka zalíbí. :-)

*****

Chatu Kopanina provozuje rodinná firma SUNDISK. Jsme také specialisté na firemní akce, teambuilding, organizaci sportovních a kulturních akcí a realizaci eventů pro firemní zákazníky.

Otevírací doba:

červen - září   PO – NE 09:00 - 21:00
květen, říjen   SO – NE 10:00 - 18:00
Ostatní dny po telefonické dohodě.

Novinky

 

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: