Chata Kopanina

Chata Kopanina

Bývalá myslivecká chata u stejnojmenné legendární rozhledny

Původně myslivecká chata se nachází na stejnojmenném vrchu Kopanina nedaleko Malé Skály v obci Pulečný. Po rekonstrukci a letech chátrání se chata v červnu 2015 znovu otevřela a od července 2017 nabízí stylové ubytování.

Pokud hledáte klidné místo v přírodě, kde se probudíte do krásného rána doprovázeného zvukem ptáků a šuměním lesa, jste tu správně.

Součástí chaty je sál s malým podiem, tanečním parketem a kapacitou šedesáti osob na sezení. Sál si můžete pronajmout samostatně nebo pro větší akci i s barem a předsálím s dalšími třiceti místy k sezení.

Chata je díky kombinaci ubytování, prostorné zahrady s ohništěm a společenských prostor ideálním místem pro svatby, rodinné oslavy nebo přátelská setkání větších skupin.

Pohled na Chatu Kopanina červenec 2015

Půjčovna koloběžek Malá Skála - Kopanina

Chata Kopanina se stala dalším přírůstkem do SUNDISK Family - sítě základen a služeb pro návštěvníky Českého ráje - Libereckého kraje. Objekt a okolní pozemky prošly základní rekonstrukcí nutnou pro znovuotevření infocentra, občerstvení s letní zahrádkou a sociálního zařízení. Kopanina slouží také jako TOP základna pro sjezdy na koloběžkách v Českém ráji.

Výlety a sjezdy na koloběžkách

Výlety na koloběžkách z vrchu Kopanina do údolí řeky Jizery patří k oblíbeným aktivitám návštěvníků Maloskalska. V kombinaci s výletem na lodi si užijete krásný celodenní výlet malebnou krajinou Českého ráje.

Na koloběžce z naší půjčovny si vyberete dvě hlavní cílové destinace a hned sedm tras:

Trasy vedoucí na Malou Skálu - Žlutou plovárnu nebo Infocentrum Maloskalsko, kde můžete přesednout na loď (kanoe, rafty) a pokračovat po řece Jizeře do nedalekých Dolánek. Sjíždět můžete také kole zříceniny hradu Frýdštejn až do Kempu Dolánky a  zpět na Malou Skálu po cyklostezce Greenway Jizera.

Kromě těchto dvou hlavních míst lze koloběžky vrátit v našich ostatních základnách na Greenway Jizera: Penzion Křížky, Infocentrum Maloskalsko na centrálním maloskalském parkovišti, Galerka Líšný/obec Líšný.

Klikněte pro zvětšení mapy základen a tras SUNDISK Family

Občerstvení a infocentrum

V prázdninových měsícíh najdete v Chatě Kopanina bar s občerstvením a letní zahrádkou.
Od září je bar otevřen pouze pro objednané akce, případně pro ubytované hosty.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Chatu Kopanina provozuje rodinná firma SUNDISK. Jsme také specialisté na firemní akce, teambuilding, organizaci sportovních a kulturních akcí a realizaci eventů pro firemní zákazníky.

Otevírací doba občerstvení:

Po - Čt | zavřeno

Pá - So | 10:00 - 21:00

Ne + svátky | 10:00 - 18:00

Otevírací doba platí pro září až květen. Ostatní dny podle počasí nebo po telefonické domluvě.

V případě zájmu o ubytování nebo rezervaci celé chaty pro akci volejte na telefonní číslo: 778 747 194

 

Novinky

 

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: