Chata-Kopanina_sál pro akceChata-KopaninaChata-KopaninaChata-Kopanina_sál pro akceChata-Kopanina_sál pro akceChata-KopaninaChata-KopaninaChata-Kopanina_sál pro akce

Ubytování

2 stylové apartmány nebo jednoduché pokojíky

Nabízíme dvě kategorie ubytování.

  • 2 stylové apartmány s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, s výhledem na Český ráj nebo se vstupem na prostornou terasu a s výhledem do zahrady
  • 3 jednoduché pokoje se společným sociálním zařízením a sprchou.

I. podlaží

Apartmán 1

S velkou terasou a s výhledem do zahrady i do lesa. Jsou zde dvě samostatná dvoulůžka a jedna patrová postel, kuchyňský kout a koupelna. Celkem tedy až 6 osob.

Apartmán 2

Nabízí velký pokoj, kde jsou dvě dvoulůžka a dvě jednolůžka. V apartmánu je kuchyňský kout a koupelna. Maximální kapacita je  6 osob.

Pokoj 3

Lze zarezervovat samostatně nebo dohromady s Apartmánem 2 (možnost propojení). Je zde manželská postel a jednolůžko, maximální kapacita jsou 3 osoby.

II. podlaží  

Pokoj 4

Podkrovní pokoj, ubytování na dotaz

Pokoj 5

Útulný pokoj s výhledem do zahrady nabízí 2 rozkládací lůžka a díky velikosti pokoje lze umístit i matrace na spaní a navýšit tak kapacitu pokoje až na 6 osob

Pokoj 6

Nabízí především úložné prostory, ale pokud jste parta a objednáváte celou chatu, je zde i možnost spaní na zemi ve spacáku.


Součástí společných prostor chaty je bar s posezením a venkovní zahrádkou, sál s podiem a tanečním parketem. V kombinaci s ubytováním je tak Chata Kopanina skvělým místem pro svatby, rodinné oslavy nebo skupiny (školní výlety, firemní akce).

K dispozici je také prostorná zahrada s ohništěm. Ze zahrady se dostanete k lesní cestě, která vede přímo k rozhledně Kopanina. Odtud můžete vidět krásy Českého ráje z ptačí perspektivy.

rezervace ubytování Rezervace chaty pro akci


Ubytovací řád Plánek chaty

Otevírací doba občerstvení

Novinka!

Pro rychlé osvěžení můžete využít samotoč na Kopanině.

Občerstvení uvnitř chaty je k dispozici pouze ubytovaným hostům.

 

 Děkujeme za pochopení.

 

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Pulečný, Kopanina 6, 466 02 Pulečný, Kopanina

odpovědná osoba:
Martin Bauer
 

sledujte nás

obázek obázek

kontaktujte nás

obázek

obázek
 
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena