Chata-Kopanina_sál pro akceChata-KopaninaChata-KopaninaChata-Kopanina_sál pro akceChata-Kopanina_sál pro akceChata-KopaninaChata-KopaninaChata-Kopanina_sál pro akce

Koloběžky

6 tras do údolí Jizery a nekonečně mnoho krásných výhledů

Výlety na koloběžkách z vrchu Kopanina do údolí řeky Jizery patří k oblíbeným aktivitám návštěvníků Maloskalska. V kombinaci s výletem na lodi si užijete krásný celodenní výlet malebnou krajinou Českého ráje.

Koloběžky můžete vrátit na několika místech:

  • Malá Skála/ Žlutá plovárna nebo Infocentrum Maloskalsko
  • Kemp Dolánky
  • Penzion Křížky
  • Galerka LíšnýMapa sjezdů na koloběžce

3 Tipy pro dokonalý výlet na Maloskalsku

1. Malá Skála - Kopanina - Dolánky - Malá Skála

Zaparkujte na centrálním parkovišti na Malé Skále u Infocentra Maloskalsko. Odsud se vydejte krásným pěším výletem na Kopaninu. Tady si zapůjčíte koloběžky a užíváte si sjezd na Malou Skálu s výhledy do kraje (kratší varianta) nebo sjedete přes Frýdštejn a Bartošovu pec až do Kempu Dolánky, odsud po Greenway Jizera zpět na Malou Skálu (delší varianta).

2. Kemp Dolánky - Kopanina - Malá Skála - Kemp Dolánky 

Zaparkujete v kempu, vyvezeme vás na Kopaninu, sjedete po červené trase na Malou Skálu k areálu Žlutá plovárna, vyměníte koloběžky za kanoe nebo rafty a splujete Jizeru do Kempu Dolánky.

3. Z koloběžky hurá na loď! * Náš tip *

Zaparkujte v Kempu Dolánky, odtud vás vyvezeme na Kopaninu. Z Kopaniny sjedete  na Žlutou plovárnu, vyměníte koloběžku za loď a pokračujete až do Kempu Dolánky. Po proudu Jizery najdete Penzion s hospůdkou Křížky - ideální místo pro obědovou přestávku. Poté opět nasednete do lodí a dopádlujete až do Dolánek, kde odevzdáte zapůjčené věci. Vaše zaparkované auto tady na vás bude celou dobu čekat.REZERVACE KOLOBĚŽEK REZERVACE LODÍ

Otevírací doba občerstvení


Květen: Pá 16-19, So, Ne 10-19

Mimo sezónu vaříme pouze pro ubytované hosty a větší skupiny.

 


 Těšíme se na vás!

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Pulečný, Kopanina 6, 466 02 Pulečný, Kopanina

odpovědná osoba:
Martin Bauer
 

sledujte nás

obázek obázek

kontaktujte nás

obázek

obázek
 
© 2023 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena