Chata-Kopanina_sál pro akceChata-KopaninaChata-KopaninaChata-Kopanina_sál pro akceChata-Kopanina_sál pro akceChata-KopaninaChata-KopaninaChata-Kopanina_sál pro akce

Koloběžky

6 tras do údolí Jizery a nekonečně mnoho krásných výhledů

Výlety na koloběžkách z vrchu Kopanina do údolí řeky Jizery patří k oblíbeným aktivitám návštěvníků Maloskalska. V kombinaci s výletem na lodi si užijete krásný celodenní výlet malebnou krajinou Českého ráje.

Koloběžky můžete vrátit na několika místech:

  • Malá Skála/ Žlutá plovárna nebo Infocentrum Maloskalsko
  • Kemp Dolánky
  • Penzion Křížky
  • Galerka LíšnýMapa sjezdů na koloběžce

3 Tipy pro dokonalý výlet na Maloskalsku

1. Malá Skála - Kopanina - Dolánky - Malá Skála

Zaparkujte na centrálním parkovišti na Malé Skále u Infocentra Maloskalsko. Odsud se vydejte krásným pěším výletem na Kopaninu. Tady si zapůjčíte koloběžky a užíváte si sjezd na Malou Skálu s výhledy do kraje (kratší varianta) nebo sjedete přes Frýdštejn a Bartošovu pec až do Kempu Dolánky, odsud po Greenway Jizera zpět na Malou Skálu (delší varianta).

2. Kemp Dolánky - Kopanina - Malá Skála - Kemp Dolánky 

Zaparkujete v kempu, vyvezeme vás na Kopaninu, sjedete po červené trase na Malou Skálu k areálu Žlutá plovárna, vyměníte koloběžky za kanoe nebo rafty a splujete Jizeru do Kempu Dolánky.

3. Z koloběžky hurá na loď! * Náš tip *

Zaparkujte v Kempu Dolánky, odtud vás vyvezeme na Kopaninu. Z Kopaniny sjedete  na Žlutou plovárnu, vyměníte koloběžku za loď a pokračujete až do Kempu Dolánky. Po proudu Jizery najdete Penzion s hospůdkou Křížky - ideální místo pro obědovou přestávku. Poté opět nasednete do lodí a dopádlujete až do Dolánek, kde odevzdáte zapůjčené věci. Vaše zaparkované auto tady na vás bude celou dobu čekat.REZERVACE KOLOBĚŽEK REZERVACE LODÍ

Otevírací doba občerstvení

Novinka!

Pro rychlé osvěžení můžete využít samotoč na Kopanině.

Provoz občerstvení uvnitř chaty je k dispozici pouze ubytovaným hostům.

 

 Děkujeme za pochopení.

 

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Pulečný, Kopanina 6, 466 02 Pulečný, Kopanina

odpovědná osoba:
Martin Bauer
 

sledujte nás

obázek obázek

kontaktujte nás

obázek

obázek
 
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena