Chata Kopanina

Další služby

Chata Kopanina se od roku 2015 řadí mezi sesterské půjčovny sdružené pod značkou SUNDISK Family s hlavní pobočkou na Žluté plovárně na Malé Skále. Síť půjčoven nabízí program všeho druhu. Půjčovnu koloběžek, lodí, inline bruslí, berg vozítek, programy v lanovém centru, ubytování, pohoštění v restauraci či kulturní a sportovní produkci v Jabloneckém klubu Na Rampě a nyní i sjezdy z Kopaniny na Malou Skálu či do Dolánek.

V Chatě naleznete kromě půjčovny i infocentrum, kde vám poradí a doporučí program pro vás ušitý na míru. Je také možné se zde občerstvit v místním bufetu studeným pivem nebo klobásou z grilu. Nachází se zde také parkoviště pro zákazníky Chaty Kopanina a také pro klienty Sundisk Family zdarma.

Parkování

U Myslivecké chaty Kopanina se nachází menší parkoviště, které je pro zákazníky Chaty Kopanina a klienty SUNDISK Family zdarma. Tudíž zde lze nechat auto a vydat se na sjezd na koloběžce, zpátky se nechat vyvést mikrobusem, zde si dát oběd či něco malého k snědku a vyrazit za dalšími krásami Českého ráje nebo vyzkoušet jinou aktivitu. Co třeba splutí řeky Jizery z Malé Skály do Příšovic?


Otevírací doba:

červen - září   PO – NE 10:00 - 18:00
květen, říjen   SO – NE 10:00 - 18:00
Ostatní dny po telefonické dohodě.

Novinky

 

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: