Chata Kopanina

Další služby

Chata Kopanina se od roku 2015 řadí k turistickým cílům sdruženým pod značkou SUNDISK Family s hlavní provozovnou Žlutá plovárna na Malé Skále. Naše síť provozoven nabízí pestré sportovní programy. Půjčit si můžete koloběžky, lodě, inline brusle, berg vozítka, nabízíme programy ve vlastním lanovém centru, ubytování, pohoštění v restauraci či kulturní a sportovní produkci v Jabloneckém klubu Na Rampě. Od nedávna zajišťujeme sjezdy na koloběžkách z Kopaniny na Malou Skálu či do Dolánek.

Infocentrum

Kromě ubytování, občerstvení a půjčovny koloběžek najdete na Kopanině také infocentrum, kde vám rádi poradíme a doporučíme program pro váš výlet.

chci VÍC INFORMACÍ

Parkování

U Myslivecké chaty Kopanina se nachází menší parkoviště, které je pro zákazníky Chaty Kopanina a klienty SUNDISK Family zdarma. Tady můžete nechat vaše auto a vydat se na sjezd na koloběžce. Zpátky se vydejte pěšky nebo se nechejte vyvézt naším mikrobusem. Po výletě se u nás můžete občerstvit a vyrazit za dalšími krásami Českého ráje. Co třeba splutí řeky Jizery z Malé Skály do Příšovic?

CHCI si objednat loĎ

Otevírací doba:

červen - září   PO – NE 09:00 - 21:00
květen, říjen   SO – NE 10:00 - 18:00
Ostatní dny po telefonické dohodě.

Novinky

 

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: