Chata Kopanina

Pěší

Zdejší region je pro turistiku jako stvořený. Hustá síť turistických tras vedoucí na zajímavá místa, velké množství možností na jednodenní i vícedenní výlety je neformální pozvánkou pro všechny pěší turisty objevující krásy naší země. 

Každý turista nám jistě dá za pravdu, že nejlépe poznáte kraj, když si jej projdete pěšky a ještě lépe s někým, kdo v daném místě vyrůstal a má jej takříkajíc v "malíku". 

Aby Vám cesta lépe ubíhala, doporučujeme vyzkoušet si chůzi s holemi neboli Nordic Walking. Náš instruktor Vás do tajů této svižné a pro tělo velmi prospěšné činnosti zaškolí a ukáže, jak hole správně používat.

Kam z Chaty Kopanina zajít?

Vyrazit také můžete z Malé Skály, kam se lze snadno dopravit autobusem nebo vlakem či zde zaparkovat svoje auto na centrálním parkovišti. Vydejte se kolem Pizzeria na Pantheon. Po cestě se můžete zastavit na velice oblíbené vyhlídce, ze která máte celou Malou Skálu jako na dlani. Pokračujte po hřebenu a dorazíte na Frýdštejn, kde můžete navštívit hrad. Odsud dále 2km na Kopaninu, kde se můžete osvěžit zmrzlinovým pohárem s domácí šlehačkou a vyhlášenou zmrzlinou. Až si po výstupu na kopec odpočinete a nebude se vám chtít dolů zase pěšky, můžete si u nás půjčit koloběžku a do údolí se dostat na 2 kolech. Na Malé Skále jste do půl hodiny a ještě si tu dobu hezky užijete.

Rezervovat koloběžku pro sjezd z Kopaniny na Malou Skálu si můžete použitím tohoto formuláře.

Otevírací doba občerstvení:

Po - Čt | zavřeno

Pá - So | 10:00 - 21:00

Ne + svátky | 10:00 - 18:00

Otevírací doba platí pro září až květen. Ostatní dny podle počasí nebo po telefonické domluvě.

V případě zájmu o ubytování nebo rezervaci celé chaty pro akci volejte na telefonní číslo: 778 747 194

 

Novinky

 

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: