Chata-Kopanina_sál pro akceChata-KopaninaChata-KopaninaChata-Kopanina_sál pro akceChata-Kopanina_sál pro akceChata-KopaninaChata-KopaninaChata-Kopanina_sál pro akce

rekonstrukce se dnes sešli na Chatě Kopanina a slavnostně si připili na počest nové provozovny SUNDISK Family. V 15 hodin byla Kopanina oficiálně otevřena, došlo na zákusky, pochutiny z nedalekého Penzionu Křížky a také šampaňské s jahodou. Jsme rádi, že se nám povedlo Chatu Kopanina částečně zrekonstruovat již během června a budete nás tak o prázdninách navšívit v rámci vašich výletů po maloskalsku. 

Pro veřejnost otevíráme hned o nastávajícím víkendu, těšit se můžete na domácí poháry z různých druhů zmrzliny a čerstvého ovoce a také na domácí polévky a studené dobrůtky z regionálních surovin. O prázdninách plánujeme také pravidelné grilovací víkendy, abyste od nás odcházeli spokojeni a s plnými žaludky. 

Do větší rekonstrukce a výstavby kuchyně se pustíme až v příštím roce, nejprve si provoz chceme pořádně osahat a vychytat, Kopaninu si totiž chceme opravdu vymazlit :-)

Přijďte nás podpořit a zastvate se!

Zve tým SUNDISK Family

Otevírací doba občerstvení

Novinka!

Pro rychlé osvěžení můžete využít samotoč na Kopanině.

Provoz občerstvení uvnitř chaty je k dispozici pouze ubytovaným hostům.

 

 Děkujeme za pochopení.

 

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Pulečný, Kopanina 6, 466 02 Pulečný, Kopanina

odpovědná osoba:
Martin Bauer
 

sledujte nás

obázek obázek

kontaktujte nás

obázek

obázek
 
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena