Chata Kopanina

Vícedenní

Vyrazit na více dní a zažít trochu dobrodružství chce občas každý. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, co vše můžete na Maloskalsku podniknout.

Trasa na dva dny na lodi:

Z Malé Skály do Březiny

NÁŠ TIP: Přespěte v kempu v Dolánkách u Turnova a využijte zde umístěné grily.

REZERVUJTE LOĎ ZDE /  Více o této trase...

TIP: Můžete výlet na lodi zkombinovat s pěším výletem nazpět. Dojeďte např. do Mnichova Hradiště a poté se vydejte přes Drábské světničky pěšky zpět na Žlutou plovárnu. Přespat při cestě zpět můžete např. v Příšovicích nebo v novém kempu v Dolánkách u Turnova.

Peší + na koloběžce

Z Kopaniny vyražte do Železného Brodu pěšky, kde si můžete prohlédnout místní muzeum. Odsud vyražte směr Suché Skály, které jsou dominantou celého Maloskalska. Vede zde stezka okolo skal, díky které se dostanete na vrcholy skal a uvidíte krásná panoramata místního kraje. Ze Suchých skal seběhněte do údolí na Žlutou plovárnu, kde buď můžete přespat pod stanem nebo využít Turistickou Ubytovnu U Tlusťocha. Pokud chcete, můžete si zde zahrát volejbal nebo další aktivity jako je např. nohejbal, stolní tenis či petanque. Také je zde možnost využít nabídku v lanovém centru.

Koloběžku si zarezervujte zde

Druhý den se vydejte na koloběžkách do Dolánek u Turnova. Po cestě se můžete zastavit na oběd nebo zmrzlinu v Penzionu v Křížkách. V Dolánkách navštivte pobočku Turnovského muzea Dlaskův statek a můžete si zde chvíli zajezdit i na kolečkových bruslích v místním in-line centru. Další zastávkou pro vás může být Zámek Rohozec nebo se můžete vydat do pivovaru s ochutnávkou různých typů a speciálů piv od značky Rohozec. Pokud vám ještě zbyl čas, završit svůj výlet můžete na Zámku Sychrov, který je v Českém ráji velice oblíbeným.

Otevírací doba občerstvení:

Po - Čt | zavřeno

Pá - So | 10:00 - 21:00

Ne + svátky | 10:00 - 18:00

Otevírací doba platí pro září až květen. Ostatní dny podle počasí nebo po telefonické domluvě.

V případě zájmu o ubytování nebo rezervaci celé chaty pro akci volejte na telefonní číslo: 778 747 194

 

Novinky

 

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: