Chata-Kopanina_sál pro akceChata-KopaninaChata-KopaninaChata-Kopanina_sál pro akceChata-Kopanina_sál pro akceChata-KopaninaChata-KopaninaChata-Kopanina_sál pro akce

Trasa na dva dny na lodi:

Z Malé Skály do Březiny

  • Délka trasy: 24,8 km
  • Start: Žlutá plovárna Malá Skála Cíl: Březina - nad jezem
  • Parkoviště občerstvení a WC: Auto zaparkujte na parkovišti u Žluté plovárny (parkování pro klienty je zdarma), občerstvení v Penzionu a hospůdce Křížky, nebo kiosek v Dolánkách.
  • Cesta zpět: cca kilometr od cíle je vlaková zastávka, zpět se dostanete přímo nebo s jedním přestupem, zastávka Březina

NÁŠ TIP: Přespěte v kempu v Dolánkách u Turnova a využijte zde umístěné grily.

REZERVUJTE LOĎ ZDE /  Více o této trase...

TIP: Můžete výlet na lodi zkombinovat s pěším výletem nazpět. Dojeďte např. do Mnichova Hradiště a poté se vydejte přes Drábské světničky pěšky zpět na Žlutou plovárnu. Přespat při cestě zpět můžete např. v Příšovicích nebo v novém kempu v Dolánkách u Turnova.

Peší + na koloběžce

Z Kopaniny vyražte do Železného Brodu pěšky, kde si můžete prohlédnout místní muzeum. Odsud vyražte směr Suché Skály, které jsou dominantou celého Maloskalska. Vede zde stezka okolo skal, díky které se dostanete na vrcholy skal a uvidíte krásná panoramata místního kraje. Ze Suchých skal seběhněte do údolí na Žlutou plovárnu, kde buď můžete přespat pod stanem nebo využít Turistickou Ubytovnu U Tlusťocha. Pokud chcete, můžete si zde zahrát volejbal nebo další aktivity jako je např. nohejbal, stolní tenis či petanque. Také je zde možnost využít nabídku v lanovém centru.

Koloběžku si zarezervujte zde

Druhý den se vydejte na koloběžkách do Dolánek u Turnova. Po cestě se můžete zastavit na oběd nebo zmrzlinu v Penzionu v Křížkách. V Dolánkách navštivte pobočku Turnovského muzea Dlaskův statek a můžete si zde chvíli zajezdit i na kolečkových bruslích v místním in-line centru. Další zastávkou pro vás může být Zámek Rohozec nebo se můžete vydat do pivovaru s ochutnávkou různých typů a speciálů piv od značky Rohozec. Pokud vám ještě zbyl čas, završit svůj výlet můžete na Zámku Sychrov, který je v Českém ráji velice oblíbeným.

Otevírací doba občerstvení

Novinka!

Pro rychlé osvěžení můžete využít samotoč na Kopanině.

Provoz občerstvení uvnitř chaty je k dispozici pouze ubytovaným hostům.

 

 Děkujeme za pochopení.

 

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Pulečný, Kopanina 6, 466 02 Pulečný, Kopanina

odpovědná osoba:
Martin Bauer
 

sledujte nás

obázek obázek

kontaktujte nás

obázek

obázek
 
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena