Chata-Kopanina_sál pro akceChata-KopaninaChata-KopaninaChata-Kopanina_sál pro akceChata-Kopanina_sál pro akceChata-KopaninaChata-KopaninaChata-Kopanina_sál pro akce

Půjčovna koloběžek SUNDISK Family

Láká vás vyrazit z vrcholu kopce po krásné nové asfaltce až do údolí řeky Jizery a užívat si při tom malebné výhledy na Český ráj? Pak určitě vyzkoušejte sjezdy na koloběžce z Kopaniny! Jen jedno startovní místo a hned tři cílové destinace -  koloběžku můžete vrátit kdekoliv. Zpět nahoru na Kopaninu můžete pěšky nebo si objednat náš mikrobus.

4 Tipy pro skvělý výlet

1. Zaparkujte přímo na Kopanině

Parkovat můžete přímo u Chaty Kopanina, kde si zapůjčíte koloběžku a vydáte se po značených trasách k Infocentru na Malé Skále u centrálního parkoviště, k Penzionu s hospůdkou Křížky nebo až do Kempu Dolánky. Tady koloběžku odevzdáte a pokud už nemáte sílu na pěší cestu zpět, necháte se vyvézt naším mikrobusem zpět na Kopaninu.

2. Zaparkujte v Kempu Dolánky

Kemp Dolánky je ideálním místem pro start vašeho výletu. Zaparkujete vyrazíte na blízkou autobusovou zastávku, nebo se necháte odvést naším mikrobusem přímo k Chatě Kopanina. Zde si vyberete oblíbenou trasu, půjčíte si koloběžku z naší půjčovny a vyrážíte na výlet. Dolů, zpět do Kempu Dolánky můžete buď přímo přes Frýdštejn (40min), nebo přes Malou Skálu a pak po Greenway Jizera - krásném rovinatém úseku. 

3. Z koloběžky hurá na loď! * Náš tip *

Zaparkujte v Kempu v Dolánkách, odtud se nechejte vyvézt na Kopaninu mikrobusem. Na Kopanině si vyberte jednu z tras vedoucích na Žlutou plovárnu, kde si můžete svoji trasu velmi jednoduše zpestřit změnou dopravního prostředku. Přímo na Malé Skále na Žluté plovárně vyměníte koloběžku za loď a pokračujete až do Kempu Dolánky po vodě (cca 2 hod). Po proudu Jizery splujte k Penzionu s hospůdkou v Křížkách, kde si můžete dát obědovou přestávku. Poté opět nasednete do lodí a dopádlujete až do Dolánek, kde odevzdáte zapůjčené věci. Vaše zaparkované auto tady na vás bude celou dobu čekat.

4. Parkujte u našeho Infocentra na Malé Skále u centrálního parkoviště

U hlavního parkoviště na Malé Skále se nachází naše Infocentrum. Zaparkujete,  občerstvíte se a počkáte na náš mikrobus, který vás vyveze přímo na vrchol Kopanina. Zde vybíráte koloběžku, trasu pro sjezd a pak už si jen užíváte romantický výlet. Koloběžku opět vracíte v infocentru a pokračujete ve vašem programu.

Rezervace koloběžek

rezervace lodí

VOLEJTE:

+420 775 580 388

PIŠTE:

info@sundiskfamily.cz

Otevírací doba občerstvení

Novinka!

Pro rychlé osvěžení můžete využít samotoč na Kopanině.

Provoz občerstvení uvnitř chaty je k dispozici pouze ubytovaným hostům.

 

 Děkujeme za pochopení.

 

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Pulečný, Kopanina 6, 466 02 Pulečný, Kopanina

odpovědná osoba:
Martin Bauer
 

sledujte nás

obázek obázek

kontaktujte nás

obázek

obázek
 
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena